Miejska Biblioteka Publiczna im. Stefana Flukowskiego w Świnoujściu serdecznie zaprasza wszystkie osoby zainteresowane w dniu 3 czerwca o godz. 17:00 na spotkanie z trojgiem znakomitych artystów: Dominiką Ostałowską, Robertem Gonerą oraz Ygorem Przebindowskim.  Tytuł spektaklu słowno-muzycznego: „ POCAŁUNEK - KRAJOBRAZ”. Aktorzy zaprezentują wyjątkową poezję miłosną polskich poetów tworzących na przestrzeni wielu epok literackich – od Jana Kochanowskiego po Agnieszkę Osiecką w towarzystwie najpiękniejszych obrazów polskich malarzy. Oprawę muzyczną utworów zapewni wykonywana na żywo autorska muzyka kompozytora Ygora Przebindowskiego. Gorąco zapraszamy Państwa do udziału w tym spotkaniu.    Zapraszamy do sali konferencyjnej Biblioteki Głównej, ul. Piłsudskiego 15. Wstęp wolny!